Strona główna
Zakupy
Tutaj jesteś

Prezenty na Dzień Mamy

2 marca 2022 prezenty na dzień mamy

Dzień Mamy to idealny moment, by sprawić radość swojej ukochanej mamie. Dzięki upominkom od serca, kwiatom lub kartom podarunkowym mamy okazję sprawić swojej ukochanej osobie radość i podziękować za trud włożony w nasze wychowanie. To najlepsza okazja, by pokazać swojej mamie, jak bardzo ją kochamy i jak dla nas jest ważna.

Prezenty na Dzień Mamy

Klasyczne upominki

Piękny bukiet ulubionych kwiatów to niewątpliwie najpopularniejszy i najchętniej wybierany prezent. Z dekoracyjną kokardą lub ozdobiony liścikiem z życzeniami sprawi z pewnością ogromną radość. Ciekawą alternatywą jest flower box, czyli kwiaty w pudełku, które nie wymagają podlewania. Prezentują się bardzo nowocześnie i są dostępne w wariantach z różnymi upominkami takimi jak likier, perfumy, czekoladki. Prezenty na Dzień Mamy mogą być również personalizowane. O tego typu podarunkach należy jednak pomyśleć chwilę wcześniej, bo czas realizacji zamówień może sięgać nawet 2 tygodni.

Swojej ukochanej mamie możemy podarować personalizowaną szkatułkę na biżuterię, etui na okulary, szklaną statuetkę lub filiżankę ozdobioną napisem albo sentencją. Taki prezent będzie budził miłe skojarzenia i miał praktyczne zastosowanie. W Dniu Mamy należy pamiętać o jednym – choć upominki są mile widziane i cieszą oko. Nic nie zastąpi po prostu poświęcenia uwagi swojej mamie i spędzenia z nią czasu na rozmowie. Warto zaprosić ją na kawę, lody lub do restauracji i oddać się pogaduchom, na które na co dzień nie starcza czasu.

Voucher na wydarzenie

Świetnym pomysłem na prezent są vouchery i karty podarunkowe. Wręczenie bezpośrednio pieniędzy swojej mamie może być mało eleganckie, a podarowanie bonu do jej ulubionej drogerii lub księgarni będzie w dobrym stylu. Wejściówki możemy zakupić do bardzo wielu miejsc i na przeróżne eventy. Znajdź coś, co najbardziej spodoba się Twojej mamie. Może bilet do teatru na nową sztukę lub wyjście do filharmonii? A może pakiet SPA? Pozwól swojej mamie poczuć się kobieco, a dzięki voucherowi na zabiegi pielęgnacyjne będzie miała chwilę tylko dla siebie i brak wymówki, że nie ma czasu lub pieniędzy na takie przyjemności.

Vouchery mają bardzo długą datę ważności, więc bez wątpienia znajdzie się odpowiedni moment na ich wykorzystanie. Dzień Mamy to świetna okazja, by zaskoczyć ją bardziej niecodziennym prezentem, na który sama pewnie by się nie zdecydowała. Mowa tu o sportach ekstremalnych: skok na bungee, lot balonem, lot na paralotni, skok ze spadochronem lub water fly. Moc adrenaliny i niezapomniane wspomnienia gwarantowane.

Redakcja ani-styl.pl

Redakcja "Ani-Styl" to zespół zaangażowanych ekspertów, którzy łączą swoją wiedzę i pasję, aby dostarczać czytelnikom wartościowe treści z zakresu diety, lifestyle'u, urody, mody i zdrowia. Każdy członek zespołu wnosi unikalne doświadczenie i specjalistyczną wiedzę, tworząc inspirujące i praktyczne treści.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

prezenty na dzień mamy
Czy warto kupić obrączki dwukolorowe?

Jesteś zainteresowany reklamą?

Czy warto kupić obrączki dwukolorowe?