ani-styl.pl

Blog o modzie, urodzie i lifestylu

Lifestyle

Najlepsze stylizacje z damską marynarką w kratę

Najlepsze stylizacje z damską marynarką w kratę

Z całą pewnością można stwierdzić, że każda kobieta pragnie się w bardzo korzystny sposób prezentować na co dzień. Wśród różnych rodzajów damskich strojów można przede wszystkim wymienić marynarkę w kratę. Warto zapoznać się z najlepszymi stylizacjami, które można komponować z tego rodzaju strojem.

Koszula

Marynarka w kratę damska z powodzeniem może być komponowana z różnymi rodzajami strojów. Wśród nich przede wszystkim można wymienić koszulę, która idealnie dopasowuje się do tego rodzaju stroju. Koszulę wraz z marynarką w kratę z powodzeniem można nosić na co dzień, jak i podczas różnego rodzaju specjalnych okazji. Takie rozwiązanie na pewno bardzo dobrze sprawdzi się w wielu przypadkach, dlatego warto je w tym celu wykorzystać. Najlepszym rodzajem stroju z całą pewnością będzie w tym przypadku biała koszula, która jest uniwersalna. Z całą pewnością będzie ona bardzo dobrze dopasowana do bardzo wielu różnych stylizacji.

Spodnie

Do damskiej marynarki w kratę bardzo dobrze będą pasowały również spodnie w wielu zróżnicowanych wariantach. Wśród najbardziej popularnych modeli stroju, które idealnie sprawdzą się w tej sytuacji, można przede wszystkim wymienić cygaretki. Są to dość klasyczne spodnie, które na pewno sprawdzą się w bardzo wielu różnych stylizacjach. Oprócz tego do marynarki w kratę bardzo dobrze będą również pasować tradycyjne jeansy. Dlatego warto zastanowić się nad tego rodzaju stylizacją, ponieważ będzie to niezwykle korzystne rozwiązanie.

Spódnica

Spódnica to kolejny element stroju, który z powodzeniem można komponować z marynarką w kratę. Takie rozwiązanie bardzo dobrze sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas różnego rodzaju specjalnych okazji. Istotne jest przede wszystkim wybranie odpowiedniego modelu spódnicy, który będzie dobrze dopasowany do wybranej marynarki w kratę. Najlepszym wyborem będzie jednolita spódnica, która nie będzie posiadała żadnego wzoru. Warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem.

Buty

Do marynarki damskiej w kratę powinno się również dobrać odpowiedni rodzaj obuwia, ponieważ jest to niezwykle istotna kwestia dla wielu osób. Buty warto przede wszystkim dopasować do okazji, na którą będą zakładane. Na specjalne okazje warto wybierać szpilki lub inne buty na wysokim obcasie. Natomiast na co dzień można postawić na klasyczny model butów. Wśród nich można wymienić zarówno botki, jak i trampki. Wybór konkretnego modelu powinien być przede wszystkim dopasowany do indywidualnych preferencji oraz gustu.

Udostępnij